سلام من به دخترخالم خیلی علاقه دارم ولی اون همش میگه که ازدواج فامیلی مشکل داره! حالا با این همه پیشرفت علم آیا بازم مشکلی هس؟؟ آیا چیزی هس که من بتونم اونو قانع کنم؟ ممنون

باز نشر مطالب این سایت

مطالب این سایت توسط متخصصین و صاحب نظران رشته های مختلف و با تکیه بر منابع علمی و شیوه نامه های استاندارد تهیه شده است و آماده سازی آن ها متضمن زمان قابل توجه در تحقیق و جستجو در این منابع بوده است. همه حقوق مادی و معنوی این نوشته به وب سایت آزمایشگاه و مرکز مشاوره ژنتیک ژن تعلق دارد. باز نشر این مطالب به هر شکل ممکن(از قبیل وب سایت ها، کتاب ها و نشریات، اپلیکیشن های موبایل، سخنرانی ها و...) به شکل جزیی یا کلی تنها با ذکر نام منبع و لینک زنده این سایت به شرح زیر مجاز است:

منبع: وب سایت کلینیک ژن- مرکز مشاوره و آزمایشگاه ژنتیک

اردواج فامیلی

در مورد ازدواج فاميلي مفصلا توضيح داده شده كه مي توانيد در ان سايت به آنها مراجعه فرماييد. به طور كلي در شرايط يكسان ازدواجهاي فاميلي مشابه ازدواج دختر خاله پسر خاله داراي ريسكي معادل دو برابر ازدواج هاي غير فاميلي هستند.
اما اين موضوع به خودي خود به معني توصيه انجام يا عدم انجام اين گونه ازدواج ها نيست. در اين خصوص سابقه وجود بيماريهاي ارثي در خانواده نيز حايز اهميت است. به همين دليل توصیه می شود جهت مشاوره ژنتيك به يك مركز معتبر نزديك محل زندگيتان مراجعه نمایید.ضمنا در این سایت به طور مفصل به جوانب مختلف ازدواج ای فامیلی پرداخته شده که می توانید به آن مطالب نیز مراجعه کنید.

اردواج فامیلی
اردواج فامیلی