قابل توجه متقاضیان آزمایش ژنتیک

باز نشر مطالب این سایت

مطالب این سایت توسط متخصصین و صاحب نظران رشته های مختلف و با تکیه بر منابع علمی و شیوه نامه های استاندارد تهیه شده است و آماده سازی آن ها متضمن زمان قابل توجه در تحقیق و جستجو در این منابع بوده است. همه حقوق مادی و معنوی این نوشته به وب سایت آزمایشگاه و مرکز مشاوره ژنتیک ژن تعلق دارد. باز نشر این مطالب به هر شکل ممکن(از قبیل وب سایت ها، کتاب ها و نشریات، اپلیکیشن های موبایل، سخنرانی ها و...) به شکل جزیی یا کلی تنها با ذکر نام منبع و لینک زنده این سایت به شرح زیر مجاز است:

منبع: وب سایت کلینیک ژن- مرکز مشاوره و آزمایشگاه ژنتیک

با توجه به اینکه در حال حاضراین مرکز فعالیت ندارد جهت رفاه حال خانواده هایی که در گذشته از خدمات این کلینیک استفاده نموده اند و یا خانواده ها و افراد و بیمارانی که تمایل به استفاده از خدمات ژنتیک مورد تایید آقای دکتر غفاری هستند به اطلاع میرساند همکاران مورد تایید ایشان در حال حاضر در مرکز درمان ابن سینا مشغول ارائه خدمات مشاوره ژنتیک و آزمایش ژنتیک هستند. لذا از خانواده ها و بیماران محترم درخواست می شود در صورت تمایل جهت تعیین وقت مشاوره با بخش ژنتیک مرکز درمان ابن سینا تماس بگیرند. ضمنا این وب سایت تا اطلاع ثانوی همچنان به صورت رایگان و غیر انتفاعی زیر نظر آقای دکتر سعید رضا غفاری به فعالیت های اطلاع رسانی به خانواده ها در جهت پیشگیری از بیماری های ژنتیک فعالیت خواهد داشت.

روش های تماس برای دریافت وقت آزمایش ژنتیک

روش اول تماس تلفنی با بخش ژنتیک مرکز درمان ابن سینا:
تلفن ۲۳۵۱۹ داخلی ۸۱۴ و ۸۱۵

روش دوم مراجعه مستقیم به مرکز درمان ابن سینا:
آدرس: خیابان شریعتی نبش یخچال طبقه دوم بخش ژنتیک

روش سوم پر کردن این فرم (کلیک کنید) و دریافت وقت مشاوره یا آزمایش

قابل توجه مراجعین قبلی کلینیک ژن

مراجعین قبلی کلینیک ژن که به دلایل مشاوره ژنتیک و یا آزمایش ژنتیک به این مرکز مراجعه نموده بوده اند به چند طریق می توانند خدمات خود را به چند طریق می توانند در جهت ادامه دریافت خدمات اقدام نمایند.

مراجعین قبلی مشاوره ژنتیک

در صورتی که کلیه مدارک قبلی را در اختیار دارید می‌توانید با مراجعه مستقیم به مرکز درمان ابن سینا بخش ژنتیک با مراجعه به متخصصین مورد تایید این کلینیک به ادامه دریافت خدمات اقدام نمایید. در صورتی که مدارک بررسی های قبلی و آزمایشات و اطلاعات قدیمی را در اختیار ندارید از طریق پرکردن این فرم (کلیک کنید) ابتدا اطلاعات را وارد نموده و پس از بررسی و آماده شدن پرونده شما با شما تماس گرفته خواهد شد تا در جهت تعیین وقت در مرکز درمان ابن سینا با شما هماهنگی لازم صورت گیرد.

مراجعین قبلی آزمایش ژنتیک که متقاضی مشاوره هستند

مراجعینی که قبلاً برای انجام آزمایش ژنتیک به کلینیک ژن مراجعه نموده و آزمایش ژنتیک انجام داده‌اند در صورتی که کلیه آزمایشات مذکور را در اختیار دارند می توانند با در دست داشتن آنها به یکی از روش های گفته شده برای تعیین وقت در مرکز درمان ابن سینا مراجعه نمایند در صورتی که آزمایشات انجام شده آنها در اختیار خانواده نمی باشد از طریق پرکردن این فرم (کلیک کنید) ابتدا نام و نام خانوادگی و شماره پرونده خود را وارد نموده و بعد از بررسی و آماده شدن آزمایشات با شما تماس گرفته خواهد شد تا با تعیین وقت قبلی به مرکز درمان ابن سینا برای بررسی های بعدی و یا مشاوره ژنتیک مراجعه نمایید.